INTERNETA SAIŠU NOZĪME INSTAGRAMĀ

10.02.2022.

Mazie uzņēmumi bieži neizprot Instagram nozīmi sava biznesa veidošanā, bet Instagram profilam ir vairākas reklamēšanās priekšrocības, kas var noderēt ikvienam. Jūs ne tikai varat nodot savu vēstījumu savai mērķauditorijai un sadarboties ar influenceriem, bet arī to varat izdarīt veiksmīgāk un ātrāk ar dažādiem pievilcīgiem vizuāliem materiāliem.

Ja jums ir sava tīmekļa vietne, e-veikals, tad jums noteikti jāizmanto iespēja pievienot savas vietnes saiti Instagram profilā. Tā ir viena tikai no dažām vietām, kur varat pievienot aktīvu, funkcionējošu saiti.

Pievienot saiti savam privātajam Instagram profilam

Ja plānojat izmantot Instagram uzņēmējdarbībai, nav jēgas veidot personīgo kontu, taču sākotnēji varat izvēlēties arī šo opciju. Vēlāk varēsiet mainīt savu profilu uz uzņēmuma kontu, ja vēlēsieties izmantot apmaksātās reklāmas.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir personīgais vai uzņēmuma konts, savā profilā joprojām varat ievietot tikai vienu saiti. Varat mainīt šo saiti, kad vien vēlaties, un pievienot aicinājumu doties uz saiti savās publicētajās ziņās, taču trūkums ir tāds, ka sekotāji, kuri pārlūkos vecākus ierakstus, tiks novirzīti uz jauno saiti, pat ja tā neattiecas uz šo ziņu.

Varat arī izmantot savu vienu saiti, lai novirzītu cilvēkus uz jūsu tīmekļa vietni. Pieņemsim, ka izmantojat Instagram, lai informētu cilvēkus par īpašajiem piedāvājumiem. Tādā gadījumā jūsu profila saite varētu novirzīt lietotājus uz reklāmas lapu jūsu uzņēmuma mājaslapā.

Tāpat noteikti savā mājaslapā un Facebook lapā ievietojiet saites uz savu Instagram kontu, lai sekotāji varētu jūs viegli atrast. Vēl viens bezmaksas pakalpojums, ko var apsvērt, ir Linktree. Tā ir jūsu mini vietne, kurā tiek ievietotas visas saites un kas nodrošina arī nelielu ieskatu statistikā. T.i., jūsu Instagram profilā nemainīgi ir viena saite: linktr.ee/jusuizveletsnosaukums. Sekotāji, aizejot uz vietni, redzēs vairākas citas "pogas", kas tālāk ved uz jūsu uzņēmuma tīmekļa vietni, piemēram, viena poga "e-veikals", otra poga "blogs" utt. Izmantojot šo risinājumu, jums nebūs visu laiku jāmaina profilā esošā saite.

Pievienot saiti savam biznesa Instagram profilam

Instagram biznesa konts joprojām ir labākais mārketinga risinājums. Ja jums ir personīgais konts, sava konta iestatījumos varat to viegli pārveidot par uzņēmuma kontu. Par uzņēmuma kontu nav jāmaksā, taču, lai izmantotu Instagram biznesa rīkus, jums ir jābūt uzņēmuma Facebook lapai. Ja jums tāda vēl nav, varat to izveidot. Instagram lūgs jums saistīt Facebook lapu ar jūsu Instagram biznesa kontu.

Ja Instagram uzņēmuma konts ir saistīts ar jūsu Facebook lapu, jūs varat pievienot saites tieši saviem ierakstiem, izveidojot tos kā reklāmu. Lai gan šis ir maksas pakalpojums, pastāv iespēja, ka tam būs laba atdeve un jums tas atmaksāsies. Maksa par reklamu var būt sākot no 1 eiro dienā.

Saite storijā

Jau iepriekš esam rakstījuši, ka aktīvu saišu pievienošana storijos agrāk bija pieejama tikai tiem Instagram lietotājiem, kuriem bija vismaz 10 000 sekotāju. Bet tas mainījās pagājušajā gadā, un tagad ikviens storijos var pievienot norādi uz savu interneta vietni. 

Ieteikumi Instagram biznesa kontam:

Nobeigumā

Lai gan Instagram profilā ir atļauta tikai viena saite, varat atrast veidus, kā to apiet. Pareizi pārvaldiet savu profilu un izmantojiet citas sociālo mediju vietnes un saziņas iespējas, lai reklamētu savu Instagram profilu. Noteikti izmantojiet savu Instagram uzņēmuma profilu savam biznesam un neizmantojiet to vieglprātīgām, privātām ziņām.

Ja Tevi interesē reklāmas iespējas Instagram, sazinies ar mums, aizpildot saziņas formu vai rakstot uz info [at] ciekursmedia.lv.