SAGATAVOJIET SAVU E-VEIKALU SVĒTKIEM

22.11.2021.

Ikgadējais svētku iepirkšanās bums ir gandrīz klāt! Lai gan ierobežojumi ir atviegloti un daudzi veikali gaidīs pircējus veikalos, iepirkšanās tiešsaistē šogad, visticamāk, būs liela. Un tāpat kā jebkuru citu gadu, interneta veikali var sagaidīt pircēju pieplūdumu. Tāpēc ir svarīgi sagatavot savu e-komercijas platformu, lai tā varētu uzņemt un apstrādāt papildu apmeklētāju plūsmu un nodrošināt veiksmīgu pircēju pieredzi.

Esam apkopojuši dažus ieteikumus, kas jums varētu palīdzēt sagatavot savu e-komercijas platformu svētku iepirkšanās sezonai.

Atjauniniet savas vietnes dizainu
Parupējieties par to, lai jūsu e-veikals ir ērti lietojams arī no mobilajām ierīcēm. Atjauniniet savas vietnes dizainu, lai radītu svētku noskaņu un izceltu sezonas piedāvājumus un akcijas. Varat mainīt visa e-veikala krāsu vai iztikt tikai ar banneriem, kas informē par piedāvājumiem un rada svētku noskaņu. Neaizmirstiet īpaši izcelt labākos un interesantākos piedāvājumus!

Saturs, kas atbilst svētku noskaņai
Valoda var būt spēcīgs instruments, lai ietekmētu cilvēku noskaņojumu un rīcību. Ja vēlaties veicināt apmeklētāju iepirkšanos, noteikti veidojiet saistošu, uz svētkiem orientētu saturu.

Viena no idejām ir izveidot svētku dāvanu ceļvežus — saites uz atbilstošiem produktiem no jūsu veikala, lai apmeklētāji varētu uzreiz kļūt par klientiem ar vienu vienkāršu klikšķi. Varat arī publicēt saturu, kas atbild uz jautājumiem un risina problēmas, ar kurām cilvēki var saskarties svētku laikā. Piemēram, ģimenes, kuras uzņems viesus, varētu novērtēt svētku galda gatavošanas ceļvedi un pat vēlēsies iegādāties dažus no ceļvedī ieteiktajiem produktiem. Izveidojiet saturu, kas iekļauj jūsu piedāvātos produktus.

Produktu izskatam ir nozīme
Produktu izskats un apraksts ir vienos no noteicošajiem faktoriem, kas ietekmē pircēju rīcību. Ieguldiet līdzekļus profesionālā fotogrāfā, kurš uzņems kvalitatīvas un uzmanību piesaistošas produktu bildes. Tāpat izveidojiet vilinošus un unikālus produktu aprakstus, kas skaidri apraksta visu, kas pircējam jāzina par katru pārdodamo preci. Lai vēl vairāk palielinātu pārdošanu, apsveriet iespēju izveidot īsas videoreklāmas, lai piesaistītu īstos pircējus savam veikalam.

Īpašs svētku piedāvājums
Noķeriet jūsu e-veikala apmeklētāju uzmanību ar ierobežotiem laika un daudzuma svētku piedāvājumiem. Varat iekļaut svētku dāvanu grozus un iepazīstināt ar svētkiem raksturīgiem produktiem vai izveidot svētku iepirkšanās lapu ar dažiem atbilstošiem pirkuma ieteikumiem.

Lielākā daļa pircēju šajā laikā iepērkas ne tikai sev. Viņi meklē dāvanas saviem mīļajiem. Tāpēc izveidojiet dāvanu idejas. Piedāvājiet pircējiem izvēlēties pievilcīgus iepakojuma dizainus un dāvanu iesaiņošanas pakalpojumu. Tas ne tikai atvieglos dāvanu pasniegšanu, bet arī radīs neaizmirstamu iepirkšanās pieredzi.

Sagatavojiet savu komandu
Paredziet svētku pārdošanas apjoma pieaugumu un sagatavojiet savu komandu jau tagad, lai apstrādātu papildu pasūtījumus. Laikus ieguldiet savos darbiniekos un kvalitatīvā e-komercijas platformas izstrādē, lai svētku laiku aizvadītu bez aizķeršanās.

Ja Tev ir jautājumi par reklāmas iespējām sociālajos medijos, sazinies ar mums, aizpildot saziņas formu vai rakstot uz info [at] ciekursmedia.lv.