PALIELINĀS TWITTER LIETOTĀJU SKAITS

27.10.2021.

Lai gan sociālais tīkls Twitter ilgu laiku stagnēja, jau kādu laiku tas atkal atgūst popularitāti. Pēdējā gada laikā aktīvo lietotāju skaits, kas Twitter apmeklē katru dienu, palielinājās par 13%, sasniedzot 211 miljonus lietotāju. 

Lai gan daudziem ir radies priekšstats, ka Twitter vairāk izmanto tikai ASV, tieši ārpus ASV ir pieaudzis Twitter lietotāju skaits. Trešajā ceturksnī, salīdiznot ar otro, aktīvo lietotāju skaits no ASV ir palicis nemainīgs - 37 miljoni, savukārt lietotāju skaits no citām valstīm ir pieaudzis par 5 miljoniem.

Lai piesaistītu vairāk dienas aktīvo lietotāju, Twitter cenšas ieviest dažādus jaunumus, bet līdz šim tie nav guvuši lielu atsaucību. Piemēram, jūlijā uzņēmums pārstāja piedāvāt Instagram storijiem līdzīgo Fleet funkciju, jo cilvēki to neizmantoja. Arī viens no pēdējā laika lielākajiem jaunumiem - maksas Twitter jeb Twitter Blue nav nodrošinājis nekādu radikāli jaunu funkcionalitāti. Un Twitter turpina ignorēt lietotāju ļoti pieprasīto tvītu labošanas iespēju.

Tomēr jāatzīst, ka gadu gaitā Twitter ir paplašinājis reklamēšanās iespējas uzņēmumiem, piedāvājot daudz un dažādus variantus, kā sasniegt savu mērķauditoriju. Sociālais tīkls piedāvā gan teksta, gan video, gan karuseļa formāta reklāmas, gan vēl citus variantus, ko uzņēmumiem vajadzētu izmantot. 

Ja Tev ir jautājumi par komunikācijas un reklāmas iespējām sociālajos medijos, sazinies ar mums, aizpildot saziņas formu vai rakstot uz info [at] ciekursmedia.lv.