JAUNUMS! SOCIĀLO MEDIJU KALENDĀRS

23.11. 2022.

Jā! Beidzot tas ir klāt - sociālo mediju kalendārs 2023. gadam! 365 dienas ar sociālo mediju satura idejām.

Mēs zinām, cik reizēm ir grūti izdomāt, ko publicēt sociālajos medijos. Un vēl pie tam to darīt regulāri, lai uzņēmums visu laiku būtu esošo un potenciālo klientu prātos. Tāpēc izveidojām sociālo mediju kalendāru, kas šo visu procesu padarīs vieglāku. Tas palīdzēs tev izvēlēties, ko un kad publicēt.

Kas ir sociālo mediju kalendārs?

Mūsu izveidotais sociālo mediju kalendārs ir jau gatavs kalendārs PDF formātā ar sociālo mediju postu idejām katrai 2023. gada dienai. Kalendāram klāt ir pievienots arī MS Excel fails ar daļēji aizpildītu kalendāru (norādītas nozīmīgākās svētku un citas atzīmējamas dienas). Excel versiju vari aizpildīt pēc saviem ieskatiem, piemēram, ieplānot jau konkrētas idejas un tekstus, ko publicēsi vēlāk.

Starp citu, pērkot 12 mēnešu versiju, dāvanā saņemsi:

📄 30 detalizētas postu idejas
📈 30 jautājumus iesaistes veicināšanai
📊 Analītisko datu uzskaites šablonu MS Excel formātā

Postu idejas ir stratēģiski izplānotas, lai nodrošinātu dažādību tavu sociālo mediju kontos. Tie, kuri jau izmanto šo kalendāru, saka, ka:

✔️ Ir ātrāks sekotāju skaita pieaugums
✔️ Lielāks iesaistīšanās reitings
✔️ Iegūts laiks, ko veltīt citām lietām
✔️ Mazāk stresa, veidojot saturu

Klikšķini te, lai iegūtu sociālo mediju kalendāru savā īpašumā!

Kā sociālo mediju kalendārs var tev palīdzēt?

Mēs veidojam sociālo mediju ideju kalendāru visiem saviem klientiem. Ja tas ir iespējams, plānojam aktivitātes trīs mēnešus uz priekšu. Ja tas nav iespējams, tad plānojam vismaz vienu mēnesi uz priekšu. Tas nenozīmē, ka jau šodien precīzi zinām, ko publicēsim pēc diviem mēnešiem. Mēs plānojam tikai idejas. Kad pienāk konkrētais mēnesis, sākam šīs idejas realizēt, t.i., veidojam jau konkrētus postus, ko publicēsim sociālajos medijos.

Tas ietaupa mūsu laiku un veselo saprātu. Lai gan esam profesionāļi sociālo mediju mārketinga jomā, tomēr arī mums idejas nebirst no zila gaisa (lai gan reizēm tomēr birst gan 😅 ). Arī mums satura radīšana mēdz aizņemt vairākas stundas un pat dienas. Tāpēc kalendāra izveide ir tik svarīga!

Ja vēlies nopietni strādāt ar savu sociālo mediju kontiem, tad tev ir jādefinē mērķi, ko vēlies sasniegt. Jāizstrādā stratēģija, kā tos sasniegt. Un pēc tam, balstoties uz izstrādāto stratēģiju, jāveido satura plāns sociālajiem medijiem. Un te talkā nāk sociālo mediju kalendārs! Mēs iedodam tev idejas, bet tev tās jāpielāgo savai stratēģijai.

Sociālo mediju satura ideju kalendārs dod norādījumus, ko publicēt katrā dienā, taču tev ir jāizmanto savs radošums, lai padarītu to unikālu tavai biznesa nišai un zīmola balsij. Ņem vērā, ka šis kalendārs nav paredzēts, lai to ievērotu 100% visu gadu. Tas ir rīks, kas palīdzēs 80% no ceļa.

Dažas idejas uz tevi neattieksies. Šādos gadījumos tev būs jākļūst radošam un jāimprovizē. Piemēram, kalendārā ir iekļauta uzņēmuma jaunā satura reklāma. Ja neveido saturu regulāri, tā vietā vari publicēt jaunumus par piedāvāto produktu vai pakalpojumu vai dalīties ar noderīgu padomu vai mācību video.

Kalendārā ir norādītas svarīgākās valsts svētku dienas. Bet atceries arī par datumiem, kas saistīti ar tavu uzņēmumu vai vietējo kopienu. Piemēram, nozīmīgs uzņēmējdarbības pavērsiens, vietējie sporta pasākumi vai festivāli, nozares izstādes vai citi notikumi saistībā ar tavu nišu.

Kādu satura formātu izvēlēties un cik bieži publicēt?

Tev ir brīva izvēle attiecībā uz satura veidu - vai tas būs storijs, karuselis, video, attēlu galerija u.c. Iesakām satura formātus dažādot. Piemēram, nevajag publicēt video katru dienu. Jo dažādāks saturs un tā formāts, jo interesantāk gan pašiem, gan sekotājiem.

Tāpat arī atceries, ka ne visiem būs piemērota satura publicēšana katru dienu. Tu drīksti izlaist dienas un publicēt, piemēram, katru otro vai trešo dienu. Pielāgo kalendāru savām vajadzībām un iespējām! Tieši tāpēc esam sagatavojuši MS Excel versiju, kuru vari brīvi aizpildīt ar idejām, kuras plāno realizēt.

Mums ir daži klienti, kuriem publicējam saturu katru dienu. Citiem klientiem katru otro dienu. Un ir tādi, kuriem saturu veidojam un publicējam tikai vienu reizi nedēļā (retāk noteikti neiesakām). Publicēšanas biežums ir atkarīgs no uzņēmuma, tā produktiem un pakalpojumiem un no pieejamās informācijas daudzuma.

Kur iegādāties sociālo meiju kalendāru?

Sociālo mediju kalendāru vari iegādāties vietnē www.socialomedijukalendars.lv. Tur atradīsi arī noderīgus rakstus par to, kā izmantot kalendāru, un citu noderīgu informāciju par mārketingu sociālajos medijos.

Lai aizraujoša darbošanās sociālajos medijos!


Ja Tevi interesē reklāmas iespējas sociālajos medijos, sazinies ar mums, aizpildot saziņas formu vai rakstot uz info[at]ciekursmedia.lv.