DAŽAS LIETAS, KO SOCIĀLO MEDIJU MENEDŽERI GRIB, LAI JŪS ZINĀTU

02.02.2022.

Mums ir desmit gadu pieredze sociālo mediju jomā. Šajā laikā esam saskārušies ar dažādiem mītiem un pieņēmumiem par mūsu darbu, kā arī ar visādām jocīgām vēlmēm no mūsu klientiem. Lai gan attieksme un sapratne par sociālo mediju administrēšanu ir uzlabojusies, tomēr daudziem vēl joprojām ir vairākas neskaidrības. Tāpēc esam apkopojuši dažas lietas, ko sociālo mediju menedžeri grib, lai jūs zinātu.


Ja vien jūs vēlaties tikai labi izskatīties sociālajos medijos un jums neinteresē bankas konta atlikums, sekotāju skaits nebūs tas, pēc kā mēs tieksimies.


Neskaitot stratēģijas un reklāmas kampaņu veidošanu, mēs nodrošinām arī klientu apkalpošanu jūsu uzņēmuma vārdā, sūdzību apstrādi, pārdošanu, krīžu vadību u.c.


Mums nav tieša piekļuve pie Marka Cukerberga. Mēs nevaram sociālo mediju vietā apstiprināt jūsu kontu. Mēs nevaram jums piešķirt trūkstošās funkcijas. Un mēs nevaram labot jūsu pagātnes kļūdu - jūs par savas lapas vienīgo adminu uzticējāt darbinieku, ar kuru pārtraucāt darba attiecības.


Ļaujiet mums darīt savu darbu un dodiet mums vismaz 6 mēnešus, lai panāktu ilgtspējīgas un redzamas pārmaiņas.


 Tas ir mīts, ka sociālo mediju mārketings ir bez maksas. Toties tas būs viens no labākajiem ieguldījumiem jūsu biznesā.


Tāpēc, ka jūs nevarat izsekot visam, ko cilvēki dara sociālajos medijos. Un tikai tāpēc, ka cilvēki nenospiež "like" bildei vai uzreiz kaut ko nenopērk, nenozīmē, ka viņi to neizdarīs vēlāk.


Te nev ātra risinājuma, noslēpuma, kas ļautu ātri un viegli uzlauzt sistēmu. Ja tāds būtu, mēs šobrīd gulētu pludmalē uz mūsu privātās salas un baudītus savus miljonus.


*Return on investment - ienākumi no ieguldījumiem.

Ja Tevi interesē reklāmas iespējas Facebook un Instagram, sazinies ar mums, aizpildot saziņas formu vai rakstot uz info [at] ciekursmedia.lv.